Tulokset

CT-44
1. Nonett HALME, Chikara
2. Jenny MÄKI, Meidokan

CT-48
1. Alexandra BARTON, Kirkkonummen JS
2. Hanna BERGGREN, Meidokan

CT-63
1. Meri RANTA, Nummelan Judo
2. Veera KUUSISTO, Nummelan Judo
3. Ira TIMONEN, Kirkkonummen JS

CP-38
1. Henri MÄÄTTÄ, Judo-Kan
2. Jyri RAJANIEMI, Nummelan Judo
3. Henri TUURALA, Raision Ryhti

CP-42
1. Amir RAMADAN, Judo-Kan
2. Julius SALA, Nummelan Judo
3. Jaakko TAAVILA, Vantaan Jukara

CP-46
1. Oskar TVAURI, Vantaan Jukara
2. Matias HOLOPAINEN , Tikkurilan Judokat
3. Samu KOIVULAHTI, Hämeenlinnan JS

CP-50
1. Ville MANNINEN, Nokian Judo
2. Samuli VIHAVAINEN, Vantaan Jukara
3. Valtteri VISTIAHO, Nummelan Judo
3. Jonas TIMONEN, Meidokan

CP-55
1. Teemu KOSKINEN, Vantaan Jukara
2. Miika SUO-YRJÖ, Tapanilan Erä
3. Toni MÄKINEN, Vantaan Jukara

CP-60
1. Matti JUOPPERI, Kirkkonummen JS
2. Heidi SAREN, Tapanilan Erä
3. Riku MERISAARI, Raision Ryhti
3. Murat KÖNEC, Darma-kai

CP-66
1. Matias KOIVUSAARI, Hämeenlinnan JS
2. Jouni MIETTINEN, Hyvinkään JS

BT-57
1. Anna HOPEANAULA, Raision Ryhti
2. Emilia TUOMIKOSKI, Raision Ryhti
3. Susanna SAIRANEN, Keravan Bodonos

BP-55
1. Faye NJIE, Chikara
2. Semi SALMI, Hämeenlinnan JS
3. Arttu MÄÄTTÄ, Judo-Kan
3. Ville KORKEILA, Judo-Kan

BP-60
1. Otto SIMOLA, Chikara
2. Aapo HIILAMO, Chikara
3. Pentti SUURHASKO, Nokian Judo

BP-66
1. Remo VILLANELLO, Chikara
2. Antti HERRANEN, Judoseura Sakura
3. Klaus VERLIN, Hontai Judo
3. Tommi KEKÄLÄINEN, Judoseura Sakura
5. Sikko KAEWASA, Hämeenlinnan JS
5. Mikael LINDHOLM, Judo-Kan

BP-73
1. Tuomas HALME, Chikara
2. Lalli NUORTEVA, Hämeenlinnan JS
3. Otto SAARI, Salon BudoSeura

BP+81
1. Ville PONKILAINEN, Darma-kai
2. Oskari TOMMISKA, Orimattilan JS
3. Petteri KÄHÄRÄ, Arashi

N-52
1. Nathalie NURMINEN, Judo-Kan
2. Jemina LOSTEDT, Keidokan

N-57
1. Katjusa HÖRMAN, Kurikan Seibukan
2. Maria MESSO, Riihimäen JS
3. Riikka PELLINEN, FinnDai

N+78
1. Kaisa KOTA-AHO, Raision Ryhti
2. Solja KOMULAINEN, Orimattilan JS
3. Nora MEHTONEN, Tapanilan Erä

M-66
1. Juuso NURMINEN, Judo-Kan
2. Sami PERÄLÄ, Orimattilan JS
3. Miika VAUHKONEN, Judoseura Sakura
3. Juuso LAAKSO, Maskun tempo

M-73
1. Antti RINTAMÄKI, Nummelan Judo
2. Arttu RAEKORPI, Holjutai
3. Simo ANSALAHTI, Hämeenlinnan JS
3. Joni PERTTULA, Budokan
5. Jani TUOMAALA, Raision Ryhti
5. Aleksi SILTANEN, Judo-Kan

M-81
1. Aki JALONEN, Vantaan Jukara
2. Joni LAHTINEN, Raision Ryhti
3. Jesse ELORANTA, Judo-Kan

M-100
1. Ville JÄSKE, Bodonos
2. Topias IKÄVALKO, Riihimäen JS
3. Chris MULUMBA, Judo-Kan